Nahkaiset leveät pohjalliset -leikattavat-OmaKing
Nämä kierrätetystä nahasta valmistetut nahkapohjalliset ovat leveämmät ja sopivat parhaiten leveisiin kenkiin ja paljasjalkakenkiin.
Sisäpohjallisten päällyste on valmistettu nahkakuitumateriaalista, joka on saatu kierrättämällä nahkajäämiä. Sitovat hyvin kosteutta ja kuivuvat nopeasti. Käyttö vaaleiden sukkien kanssa ei suositeltavaa. Suosittelemme ottamaan sisäpohjalliset pois jalkineista iltaisin ja laittamaan ne kuivumaan (ei suoraan lämmityslaitteen päälle). Jos käytät jalkineissa sisäpojallisia, koet joka päivä miellyttävää tunnetta ja saat jalkineistasi enemmän iloa irti!
Huom! Palautus/vaihto-oikeus ja alennuskoodit eivät koske pohjallisia, kenkävoiteita eikä muita kenkien hoitotuotteita/tarvikkeita!
Kysy lisää tuotteesta:
KysyTälle tuotteelle ei ole vielä annettu arvosteluita.