OmaKing

Nahkaiset leveät pohjalliset -leikattavat-OmaKing

Ei arvosteluita | Arvostele tämä tuote / 5
Hinta: 4,00 400
Määrä: kpl

Nämä kierrätetystä nahasta valmistetut  nahkapohjalliset ovat leveämmät ja sopivat parhaiten leveisiin kenkiin ja paljasjalkakenkiin.
Sisäpohjallisten päällyste on valmistettu nahkakuitumateriaalista, joka on saatu kierrättämällä nahkajäämiä. Sitovat hyvin kosteutta ja kuivuvat nopeasti. Käyttö vaaleiden sukkien kanssa ei suositeltavaa. Suosittelemme ottamaan sisäpohjalliset pois jalkineista iltaisin ja laittamaan ne kuivumaan (ei suoraan lämmityslaitteen päälle). Jos käytät jalkineissa sisäpojallisia, koet joka päivä miellyttävää tunnetta ja saat jalkineistasi enemmän iloa irti!
 

Huom! Palautus/vaihto-oikeus ja alennuskoodit eivät koske pohjallisia, kenkävoiteita eikä muita kenkien hoitotuotteita/tarvikkeita!

Kysy lisää tuotteesta:

Kysy

Arvostele tämä tuote

Tälle tuotteelle ei ole vielä annettu arvosteluita.

Kysymys tuotteesta:
Nahkaiset leveät pohjalliset -leikattavat-OmaKing - PikkuJalat